ثبت نام کلاس های آموزشی

درباره موسسه

مؤسسه ی فرهنگی قرآن و عترت بر بال ملکوت افتخار دارد از سال ۱۳۹۷ با اخذ مجوز رسمی از سازمان تبلیغات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت قرآنی خود را به طور رسمی آغاز کند و پس از گذشت یک سال با توجه به بالا بودن کیفیت برنامه ها، این مؤسسه توانست مجوز پنج ساله خود را در تاریخ ۱۳۹۹/۶/۴دریافت کند

با عنایت حضرت حق، فعالیت قرآنی و فرهنگی این مؤسسه به طور چشمگیری در حوزه های مختلف از جمله :حفظ،روخوانی ،روانخوانی،تجوید،تفسیر،معارف نهج البلاغه و مراسم های مذهبی و اجتماعی در سراسر کشور گسترش یافت .

به موازات همین فعالیت ها تا کنون بیش از ۱۰۰۰ نفر از امکانات آموزشی و پژوهشی این مؤسسه  در سراسر کشور استفاده نموده اند   ؛تربیت بیش از ۱۰۰ حافظ کل قرآن ،تشکیل گروه سرود کودک،تشکیل گروه تواشیح جوانان و…. از جمله دست آوردهای موسسه است.

یکی از فعالیتهایی که این مؤسسه را از سایر مؤسسات، متمایز می کند ساخت کیلیپ آموزشی (عروسکی)حفظ و مفاهیم سور مبارکه جزء ۳۰ قرآن کریم برای کودکان و نوجوانان تحت عنوان فینگیلی در شهر قرآن می باشد

لازم به ذکر است با توجه به شرایط خاص کشور در مورد همه گیری بیماری کرونا کلیه ی فعالیتهای این مؤسسه به صورت مجازی و آنلاین برگزار شده و می شود .